Senoji muzika – klavesinas

Klavesinas solo, basso continuo, kamerinė muzika

Vilimas Norkūnas senąja muzika susižavėjo 2002 metais Zalcburge (Austrija),studijuodamas koncertinės vargonų ir sakralinės muzikos specialybes Mocarteumo universitete (prof. Heribert Metzger klasėje). Čia pradėjo mokytis groti klavesinu, klavikordu, hamerklavyru ir studijuoti basso continuo. 

2014 metais baigė klavesino studijas diplomu su pagyrimu prof. Michael Hell klasėje, kurių metu ypatingą dėmesį skyrė basso continuo, kamerinės muzikos sritims. Koncertavo su Stirijos barokiniu orkestru „Neue Hofkapelle Graz“ (Austrija), tarptautiniame senosios muzikos festivalyje Lyone (Prancūzija), gastroliavo su Šv. Kristoforo orkestru, su konsortu Brevis, koncertavo su chorais „Jauna muzika“, „Brevis“, įvairiais ansambliais.

Vilimas yra ir senosios muzikos ansamblio „Chiaroscuro“ bendraįkūrėjas ir narys. 2015 m. ansamblis koncertavo tarptautiniame „Banchetto musicale 2015“ festivalyje, keliauvo po Lietuvą su teatralizuota muzikine programa „Affetti musicale“, vasarą papuošė Salų festivalį su programa „Rosa das Rosas“, o 2014 metais pristatė programą skirtą C. Ph. Emanuelio Bacho 300-osioms gimimo metinėms. Jis taip pat surengė visą koncertų eilę su barokinio smuiko atlikėja Ūla Kinderyte (JAV) ir muzikuoja „Duo commovendo“ su austrų barokinio smuiko atlikėja Vera Otasek.